تلفن تماس: ۰۲۱۶۶٩٥٥٨٤٤    info@academic-publishing.net 

استخراج مقاله از پایان نامه

10 / 10
از 1 کاربر

یکی از گام های اساسی در چاپ مقاله، کسب «عادت به نوشتن» و استفاده از فرصت های کوتاه در این خصوص است. منظور از عادت به نوشتن، رسیدن به مرحله ای است که یک فرد با تمایل درونی و با رغبت، به نوشتن بپردازد و این کار را به طور مستمر انجام دهد بی آنکه از انجام آن دچار ملال و خستگی زودهنگام شود. افرادی که عادت به نوشتن دارند؛ امر نگارش را به عنوان یکی از امور روزمره خود در ذهنشان تثبیت کرده اند و از این کار لذت می برند. کسب مهارت نگارش و نوشتن، فقط از طریق تمرین عملی و ممارست در این امر، بدست می آید.

نوشتن پایان نامه، نقش مهمی در «کسب دانش» و «مهارت نوشتن» دارد. اما بایستی توجه داشت که فرآیند «نوشتن مقاله» و چاپ مقاله، فرآیندی متفاوت و دشوارتر از نوشتن پایان نامه است. مهارت در نوشتن مقاله، به طور خودکار بدست نمی آید، یکی از بهترین فرصت های کسب مهارت در نگارش مقاله، تبدیل پایان نامه به مقاله به صورت استخراج مقاله از پایان نامه است.

گاهی اوقات، یک پایان نامه شامل نقاط تحقیقاتی مختلفی است. بنابراین، بخش های مختلف یک پایان نامه را می توان در ژورنال های مختلف منتشر نمود. بنابراین، از یک پایان نامه کارشناسی ارشد و یا دکتری، بسته به موضوع تحقیق، روش تحقیق و ... می توان چند مقاله مختلف استخراج نمود. مقالات استخراج شده از پایان نامه، به صورت واضح معرف موضوع پایان نامه، روش های انجام کار و نتایج حاصل از پایان نامه هستند.

استخراج مقاله از پایان نامه، گاهی اوقات بسیار دشوارتر از آن چیزی است که پیش بینی می شود، زیرا بسیاری از محققان و پژوهشگران حرفه ای که اصول اساسی استخراج مقاله از پایان نامه را آموخته اند، گاهی ممکن است تمایلی نداشته باشند که آموخته ها و تجربیات خود را در اختیار پژوهشگران جوان تر و کم تجریه تر قرار دهند. بنابراین، استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله، ممکن است یک فرآیند استرس زا و دشوار تلقی شود.

موسسه تحقیقاتی آینده برتر، پیشرو و متخصص در ارائه خدمات نوین علمی و پژوهشی در زمینه استخراج مقاله از پایان نامه و چاپ مقاله در ژورنال های برتر در سطح جهانی می باشد.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :