تلفن تماس: ۰۲۱۶۶٩٥٥٨٤٤    info@academic-publishing.net 

ترجمه مقاله ISI

10 / 10
از 1 کاربر

امروزه حوزه ارتباطات علمی میان تمام دانشجویان و اساتید، تحت سلطه زبان انگلیسی است. افراد غیر انگلیسی زبان، در صورتی که تحقیقات نوین و پیشگامانه ای انجام دهند و به نتایج نوینی نیز در پژوهش های خود دست یابند، در صورتی که آن یافته ها را به زبان اول خود منتشر کنند، عده معدودی از نتایج تحقیقات و پژوهش های آنها آگاه می شوند و تا زمانی که آنها نتایج یافته ها خود را در یک ژورنال بین المللی به زبان انگلیسی چاپ نکنند، نمی توانند دانش خود را در سطح جهانی ارائه دهند. در حال حاضر اکثر ژورنال های معتبر و تأثیرگذار در سطح بین المللی، بازبینی شده و مطالب و مقالات خود را به زبان انگلیسی منتشر می کنند و ژورنال های غیر انگلیسی زبان، به طور فزاینده ای به ژورنال های انگلیسی زبان تبدیل شده اند. لذا می توان گفت در طی سال ها، نفوذ زبان انگلیسی در ارتباطات علمی به طور پیوسته ای رشد کرده است. به عنوان مثال در سال 1980، حدود 85 درصد از اسناد علمی تحت پوشش و گزارش نشریات و ژورنال های انگلیسی زبان بودند، این رقم طی گذشت 10 سال، به 90 درصد افزایش یافت تا این که در سال 2000، این نسبت به 96 درصد رسید. بنابراین، نویسندگان غیر انگلیسی زبان به منظور کسب موفقیت در دنیای آکادمیک، نیازمند انتشار و چاپ مقاله به زبان انگلیسی هستند. انتشار و چاپ مقاله به زبان انگلیسی توسط پژوهشگران و محققان غیر انگلیسی زبان، به آن ها کمک می کند که به جامعه جهانی دست یابند و در دنیای آکادمیک بین المللی، بر اعتبار علمی جهانی خود بیفزایند.

بنابراین، ترجمه مقاله ISI به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی، یکی از مهم ترین نیازهای محققان است که می خواهند مقاله خود را در یک ژورنال ISI معتبر چاپ نمایند. خدمات ترجمه مقاله ISI، توسط موسسه تحقیقاتی آینده برتر؛ شامل تمام جنبه های یک ترجمه تخصصی و حرفه ای و منطبق بر اصول اساسی ترجمه است. در سیستم موسسه تحقیقاتی آینده برتر؛ مقاله های محققان، توسط دو مترجم متخصص مورد بررسی قرار می گیرد تا این اطمینان حاصل شود که یکپارچگی در متن رعایت شده است.

در موسسه تحقیقاتی آینده برتر، پس از ترجمه مقاله ISI، یک ویرایش کامل توسط متخصص موضوعی نیز انجام می شود تا ابهامات باقی مانده نیز مرتفع شوند. در موسسه تحقیقاتی آینده برتر تلاش بر این است که هر مقاله ای که برای ما ارسال می شود، توسط مترجمان تخصصی همان رشته ترجمه شود. صلاحیت فنی مترجمان تخصصی هر رشته خاص، حتی در پیچیده ترین و ظریف ترین موضوعات علمی، ما را قادر به بهینه سازی محتوایی مقالات می سازد.

موسسه تحقیقاتی آینده برتر؛ به تمامی نویسندگان، تضمین می دهد که مقالات ترجمه شده توسط ما، هرگز به علت ترجمه ضعیف توسط هیچ ژورنالی رد نخواهد شد. در موارد نادر نیز، در صورت بروز چنین اتفاقی، ما مسئولیت ویرایش مجدد مقاله شما را بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی خواهیم پذیرفت. سیستم مدیریت کیفیت موسسه تحقیقاتی آینده برتر و فرآیندهای حرفه ای و سخت گیرانه ما، محقق این وعده به تمامی نویسندگان محترم در ارائه خدمات تخصصی ترجمه مقاله ISI خواهد بود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :