تلفن تماس: ۰۲۱۶۶٩٥٥٨٤٤    info@academic-publishing.net 

چاپ مقاله Scopus

10 / 10
از 1 کاربر

Scopus در ماه نوامبر سال 2004 راه اندازی گردید. Scopus بزرگترین پایگاه داده ای چکیده و استنادی ادبیات تخصصی است که شامل ابزارهایی هوشمند برای دنبال کردن، تحلیل و شکل دادن به پژوهش ها است. Scopus با 22800 عنوان از بیش از 5،000 ناشر بین المللی جامع ترین دیدگاه از برون دادهای پژوهشی در زمینه علوم، فن آوری، پزشکی، علوم اجتماعی و علوم انسانی را رائه می دهد.

آماده سازی مقاله جهت چاپ در یک ژورنال Scopus به عنوان بزرگترین پایگاه داده ای چکیده و استنادی؛ یک فرآیند بسیار پیچیده است. تولید محتوای سالم و جذاب تنها بخشی از فرآیند پیش رو است. به منظور چاپ مقاله Scopus، بایستی به نکات فراوانی توجه داشت، از جمله این که:

  1. زبان مقاله باید به طور مؤثر و صحیح برای برقراری ارتباط با مخاطبان، روان و ساده باشد.
  2. جداول و ارقام باید برای ارائه داده های پیچیده در فرم های بصری مناسب طراحی شوند.
  3. منابع باید دقیق، کامل و در قالب صحیح باشند.
  4. تمام جنبه های قالب بندی که در دستورالعمل های ژورنال ذکر شده است، باید به طور مداوم در سراسر مقاله لحاظ شوند.
  5. مشکلاتی مانند اشتباهات گرامری، غلط های املایی و علائم نقطه گذاری در متن مقاله وجود نداشته باشد.
  6. عناصری که در یک مقاله مورد بحث قرار می گیرند، و الزامات و اولویت های نویسنده و پژوهش را نشان می دهند، باید مطابق با الزامات و اولویت های ژورنال انتخاب شده باشد.
  7. اکثر ژورنال ها، مقالات بسیار بیشتری نسبت به میزان ظرفیت چاپ خود همه روزه دریافت می کنند و از آنجایی که قالب بندی و سبک های مورد نیاز مجلات، جنبه های بسیار قابل توجهی از نوشتن است، کار نویسندگانی که نتوانستند انتظارات مجله را برآورده کنند؛ می تواند تنها در یک نگاه و بدون توجه به محتوای مقاله (و تحقیقات گسترده ی در پشت آن) رد شود.

با این حال، چاپ مقاله در مجلات معتبر Scopus یک وسیله حیاتی برای ارائه نتایج تحقیق به جامعه آکادمیک و یک جنبه مهم موفقیت حرفه ای علمی و دانشگاهی است. بنابراین به منظور چاپ مقاله Scopus، ویرایش دقیق مقاله و اصلاح آن؛ بسیار ضروری است. به همین دلیل پیش از ارسال مقاله به ژورنال جهت چاپ آن، نویسنده باید کار خود را با دقت بررسی و تصحیح کند. با این حال، هیچ جایگزین ساده و مطمئنی برای خدمات یک متخصص حرفه ای که متخصص در چاپ مقاله Scopus باشد، وجود ندارد. هنگامی که شما مقاله خود را برای ما ارسال میکنید، می توانید مطمئن باشید که یک متخصص حرفه ای که با رشته و موضوع شما به طور کامل آشنا است، با توجه به جزئیات، خطاها در دستور زبان، املا و نشانه گذاری و تمام الزامات مجله برای ساختار مقاله، قالب بندی و ارجاع ها را بررسی می کند.  
خدمات ما در زمینه چاپ مقاله Scopus؛ می تواند به شما در ویرایش نهایی و اماده سازی مقاله جهت چاپ در ژورنال های Scopus مورد نظر کمک کند و شانس موفقیت شما را افزایش دهد. ویرایش گران و مترجمان ما ارزیابی سخت گیرانه ای را در بررسی مقالات مد نظر قرار می دهند. مزیت خدمات ما بر اصلاح و ویرایش های فردی که توسط خود نویسنده انجام می شود، این است که ویرایشگران و مترجمان ما کاملا زبده و باتجربه هستند. خدمات ارائه شده توسط ما، در راستای جذب رضایت 100% مشتریان است.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :